GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Gravfiguriner 4561204
nr 456 1204
Gravfiguriner
5 st, bl.a. ushebti, Egypten, sentid, bl.a. brons, skador, lagningar, inköpt stadsauktion omkring 1980
Utrop:
300 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 12 mars 2007
400 kr
500 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.500 kr
2.600 kr
2.900 kr
3.000 kr
3.500 kr
4.000 kr
4.100 kr
4.300 kr
5.000 kr
5.600 kr
Gravfiguriner
nr 456 1204
Gravfiguriner
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 6.000 kr |
måndag 12 mars 2007 |